Anglezët "shqyejnë sytë" nga fëmijët e pasur shqiptarë, jeta e tyre "u heq trurin"


"Shumë prej nesh mund të ndihen disi dobët ekonomikisht në nisje të janarit, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të Shqipërisë, të cilët janë trashëgimtarët e pasurive mileniale të elitës së vendit".


Kështu e nis Daily Mail një artikull kushtuar fëmijëve të pasur të Shqipërisë. Ata i referohen një llogarie në Instagram, në të cilën tregohet jeta luksoze dhe e shfrenuar e disa të rinjve brenda dhe jashtë vendit.


Kuptohet, të gjithë janë shqiptarë dhe nuk kursehen të tregojnë orët e shtrenjta, unazat, makinat luksoze, drekat e darkat, udhëtimet me jaht e vonë sa nga njëri vend në tjetrin, apo edhe veshjet e shtrenjta.


Shikojini vetëm më poshtë disa prej tyre.
Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments