Plumba drejt 14 vjeçares, zbulohen arsyet e forta që çuan të riun drejt këtij veprimi


Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në fshatin Babunjë në Divjakës, ku një i ri qëlloi me breshëri plumbash mbi një vajzë 14-vjeçe.

Ngjarja e cila ka tronditur gjithë zonën, ndodhi pak pas mesditës së sotme, kur adoleshentja u kap në befasi nga autori i cili i drejtoi automatikun.

22-vjeçari Bajram Krasniqi ka ndërmarrë aktin e rëndë pasi është ndier i refuzuar nga e mitura, identiteti i së cilës nuk bëhet ende i ditur.

Sipas Balkanweb, i riu e ngacmonte prej kohësh bashkëfshataren e tij dhe po priste një përgjigje nga ajo.

Por ditën e sotme ai ka mësuar se prindërit kishin vendosur ta fejonin me dikë tjetër. Në inat e sipër, i riu ka siguruar armën dhe ka vendosur të marrë hak me vajzën.

Për fat të mirë, e mitura nuk ka pësuar dëmtime serioze, ndërsa policia në vendngjarje ka gjetur tre gëzhoja automatiku model 56.

Pas kësaj ngjarje 22-vjeçari është arrestuar dhe ndaj tij rëndon akuza e tentativës për vrasje si dhe armëmbajtjes pa leje.

Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments