Priste autobusin për në shkollë, BMW-ja përplas për vdekje një 17-vjeçare


Një vajzë e moshës 17-vjeçare ka ndërruar jetë pasi një automjet tip BMW e përplasi për vdekje, teksa ishte duke pritur në stacion autobusin që do ta çonte në shkollë.Priste autobusin për në shkollë, BMW-ja përplas për vdekje një 17-vjeçareKatelyn Dawson vdiq pasi u përplas në Huddersfield ditën e djeshme rreth orës 8:15. Miqtë e përshkruan si një vajzë shumë të bukur, të sjellshme dhe plotë humor.Si pasojë e aksidentit, tre persona të tjerë, përfshirë edhe një 51-vjeçar, u plagosën rëndë.Tre të lënduarit ndodheshin në stacionin e autobusit bashkë me viktimën, në momentin që makina u përplas me ta.


Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments