I veshur mirë dhe me një valixhe të zezë në dorë, i riu habit një Elbasan të tërë


Një i ri i ka habitur të gjithë paraditen e sotme në qendër të qytetit të Elbasanit.
Djali, i cili shikohet me një valixhe në dorë, u kërkon lëmoshë kalimtarëve, duke filluar jo vetëm nga paratë, por edhe cigaret.


Ajo që i ka shkirirë të gjithë së qeshuri është muzika në sfond dhe teksa kanë kuptuar qëllimin e tij, të rinjtë nuk kanë nguruar të realizojnë një foto me të.


Në fakt, personazhi “protagonist” mund të jetë thjesht duke realizuar një sketch.


Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments