Kishte marrë për grua një 13-vjeçare, lezhjani e pëson keq pas dhunës që ushtronte


Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 24-vjeçar, banues në Lezhë pasi ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij shtetases 13- vjeçare me iniciale A.G.

Sipas njoftimit të policisë, ndaj të miturës është lëshuar urdhër mbrojtjeje. Ndërkohë që materialet janë dërguar në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Lezhë.
Njoftimi i policisë:
Më datë 09.01.2018, u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes të menjëhershëm për shtetasen A.G, vjeç 13, banuese në Lezhë, pasi dyshohet se bashkëjetuesi E.G, vjeç 24, banues në Lezhë, ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj saj. Ligji nr. 9669, datë 18.12.2006. Materialet u referuan në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Lezhë, “Për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”.Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments