"Shpërthen" publikisht Eni Koçi: Jam më e bukur se Greta


Janë të bukura, të pasura dhe seksi. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.

Por kush do ta kishte menduar se mes dy motrave ka edhe "konkurrencë"?


Këtë e ka vërtetuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram”, Eni, e cila ka postuar një fotografi në të cilën ia thotë hapur motrës së saj Gretës, se është më e bukur.

“@gretakoci1 Nuk ta kam unë fajin qe e kishe me nxitim”, shkruan Eni poshte një fotografie, në të cilën shkruhet: “Sipas studimeve…Fëmija i dyte është me i bukuri”.Kujtojmë se dy motrat janë aktive me projekte muzikore, dhe kohët e fundit kanë bashkuar forcat më shumë se kurrë më parë.Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments