Me vetullat e pa hequra dhe askush nuk e njihte, Oriola Marashi tregon fytyrën e viteve më parë


Sot të gjithë flasin për Orjola Marashin, por ka pasur një periudhë në jetën e saj ku shumë pak persona e njihnin dhe kur fama e vajzës bukuroshe nuk mendohej se do të vinte ndonjëherë.


Ajo shquhet për bukurinë dhe asetet trupore që zotëron, por, jeni kuriozë të shikoni se si dukej kur ishte vetëm 14-vjeçe dhe me vetullat e pa hequra?


Ah, se mos harrojmë, vetë ka publikuar këto foto nga fëmijëria e saj, ku tregon dhe se shkonte në lice gjysmë e zhveshur dhe se të gjithë e pranonin, pasi siç thotë "ishte e talentuar".Si mendoni, më mirë atëherë, si një fëmijë i pafajshëm, apo sot, si një seks-bombë e vërtetë?

Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments