"Do më blesh telefon? Kam fiksim ta vë te maja e ...", djali shqyen sytë me vajzën në Insta


Nuk janë të pakta rastet kur vajzat e reja kërkojnë para apo dhurata luksi, kundrejt shërbimeve seksuale.

Në Tiranë, aty ku është edhe numri më i madh i studenteve të ardhura nga rrethet, ky "fenomen" dëgjohet shumë shpesh.
Megjithatë format dhe mënyrat se si vajzat vetëofrohen, i bën edhe meshkujt shpesh të habiten.
Një rast i tillë ka ndodhur edhe me një djalë i cili nuk jeton në Shqipëri, por ka hyrë në një bisedë Instagrami me një vajzë që jeton në Tiranë.
Djali e pyet nëse mund të pinë një kafe kur të kthehet në vend, mirëpo përgjigjja e vajzës e surprizon.
Ajo kërkon t'i blejë një telefon duke qenë se duket si "çun me lek". Por djali shkon më tej duke i kërkuar të sjellë edhe tre shoqe të tjera me vete.
Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments