Klaudia Pepa me të dashur të ri? A është ky mashkulli për të cilin la "vëlla" Albin


Nëse mendoni se po vuan divorcin apo ndarjen nga Albi Nako, e keni gabim, sepse tashmë Klaudja Pepa gjendet në krahët e një tjetër mashkulli.

Pasi deklaroi se e shikonte Albin si "vëlla" , balerina e njohur duket se ka gjetur një partner të ri.
Klaudia ka lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale, duke publikuar një foto ku shihet përkrah një mashkulli.
E veshur me të brendshme për xhirimet e klipit të saj të ri, Klaudia është përqafuar me balerinin Mucnun Giasar.
Me siguri ata po përgatiten për ndonjë bashkëpunimi profesional, por duke parë mënyrën e përfaqimit dhe zemrën që Klaudia ka vendosur në foto, mund të themi së balerini nuk është thjesht partneri i saj "profesional".
Në fund të fundit, kështu nisi edhe historia e Klaudias me Albin, apo jo?

57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments