Noizy poston foton e re, komenti i Arbanës nxjerr haptazi lidhjen mes tyre


Reperi i famshëm Noizy, lideri i grupit OTR, ka shfaqur anën e tij të butë në një foto nga fëmijëria që ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Ai duket rreh 5 vjeç në foto dhe ka pozuar duke përqafuar nënën e tij.

Nën foto shkruhet:

Me ma fal gjithë botën, a e dini që s’është mjaftueshëm?

Noizy i ka treguar nënës së tij dashurinë e pakufijshme që ka për të, por ajo që ka rënë në sy është komenti i moderatores Arbana Osmani.

Ajo i ka komentuar:

Ma përqafo fort!

Komenti i saj nxori haptazi marrëdhënien e afërt që ajo ka me familjen e reperit.

Arbana dhe Noizy janë të dy me origjinë nga Dibra dhe mbase kanë njohje familjare apo janë kushërinj të largët.

57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments