Marina bën tatuazh në vendin intim, s'i lë vend imagjinatës nga ajo që shkruhet në trupin e saj


Marina Fara, vajza e këngëtares që njohur Eli Fara, gjithmonë ia del të jetë kryefjala e mediave rozë, herë për pamjen e saj e herë për jetën e saj private.

Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram me disa foto të reja të postuara.

Marina ka bërë dy tatuazhe të rinj, por ai që bie në sy është një rrëzë kofshës i cili shkrua “Karma”.

Ajo ka postuar edhe një foto ku duket shumë provokuese teksa gjendet në timonin e makinës.

Tatuazhi tjetër i saj është një “Shhh” në gisht dhe i përngjan atij të Rihanna-s.


Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments