Çmendi djemtë e Big Brother, Ambra “ngatërrestarja” pozon lakuriq fare


Me siguri e mbani mend Ambrën, të voglën e këtij edicioni të Big Brother, e cila u bë mjaft e komentuar për shkak të lidhjes së saj me Elsamedin.

Pas daljes nga Big Brother, Ambrën nuk e pamë shumë aktive në intervista duke hequr dorë edhe nga daljet në ekran.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku duket lakuriq dhe mjaft seksi.

Foton e postuar, ajo e shoqëron me shkrimin:

Nëse nuk jam e preferuara jote, dua ta di pse”.


Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe


Në vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre. Olivia Nova, August Ames,


Deklarata e Eliza Dushkut se ishte përdhunuar që 12 vjeçe ka tronditur jo vetëm shqiptarët por mbarë Hollivudin si dhe fansat e saj nga mbarë bota.

Comments